Group

Public·42 members

[šport] Olimpija vs Maribor prenos v živo 16 september 2023

pred 6 urami — Liga. NK Olimpija Ljubljana. vs. Maribor. imgalt. Live Stream. imgalt. Match Live. Live. Highlights. Odds. Commentary. stats. Lineups.

Kakšna drama! Olimpija po posredovanju VAR do zmage tudi v pokalu! (VIDEO)Nogometaši Olimpije so po naslovu državnega prvaka osvojili tudi pokalni naslov. V finalu pokala Pivovarne Union so v Celju po podaljšku premagali Maribor z 2:1. Zmaji so zmagoviti zadetek dosegli v 130. minuti z enajstmetrovke. Junak kapetan - Timi Max Elšnik! Izbranci Alberta Riere so po državnem naslovu osvojili še pokalnega. Junak tekme je postal Timi Max Elšnik, ki je unovčil enajstmetrovko v sodniškem dodatku podaljška. Olimpija je tako po sezoni 2020/21 spet osvojila pokal, ekipe z Olimpijo v imenu, jih imajo zdaj osem. Maribor, ki je ob koncu rednega dela zapravil enajstmetrovko, pa ostaja rekorder z devetimi tovrstnimi lovorikami.

NK Olimpija Ljubljana - NK Maribor rezultat v živo, H2H in NK Olimpija Ljubljana NK Maribor rezultati v živo (in prenosi v živo) se pričnejo 16. sep. 2023 ob 18:15 UTC na Stozice Stadium stadionu, mesto

Športni prenosi v živo - SobotaKolesarska Dirka po Španiji 2023 se pričenja v soboto 26. 8 avgusta. Med kolesarji bo nastopil tudi eden od glavnih favoritov za zmago Primož Roglič. V Jumbo Vismi bo kot sokapetan nastopil Jonas Vingegaard. Poleg Rogliča bosta na dirki še dva slovenca in sicer Jan Tratnik in Matevž Govekar. Vse etape bo v živo prenašal Eurosport, ki ima tudi ekskluzivne pravice za prenos Vuelte na evropskih trgih. 34. evropsko prvenstvo v odbojki bo potekalo od 28.

minuta: Tekma se v zadimljenem stadionu v Celju nadaljuje. 61. minuta: Prekinjena tekma! Viole so ob napadu svojih ljubljencev začele na zelenico metati dimne bombe v vijolični barvi, spustile so tudi nekaj raket. Zdelo se je, da bodo odgovorili tudi Green Dragons, a so Ljubljančani za zdaj bolj zadržali. Gasilci so imeli veliko dela, a so bili kos nalogi. Celjski stadion je dodobra zadimljen. Viole in pirotehnika: 60.

Maribor je nazaj. Kakšna poteza mariborskega trenerja. Mitrović je s prvim dotikom žoge poskrbel za izenačenje. Zadetek Mitrovića: 103. minuta: GOOOL! 1:0! Olimpija vodi v Celju! Kvesić je lepo premešal mariborsko obrambo, sprožil, zadel Uskokovića, odbitek pa je prišel do Justasa Lasickasa, ki je neubranljivo zadel in izbral najbolj primeren trenutek za svoj krstni zadetek v dresu zmajev. Zadetek Lisickasa: Konec rednega dela! V Celju bomo spremljali podaljšek! 99. minuta: Po podaji s kota je Vidovšek nerazumljivo odrinil Tolića in Martik je pokazal na belo točko.

Rumeni kartoni: Kvesić, Doffo, Elšnik, Vidovšek; Tolić, Milec, Laušić, Božičković, Guerrico. Rdeči karton: Milec (90. ) Potek srečanja v Celju: *po podaljšku KONEC TEKME! 130. minuta: GOOOL! 2:1! Olimpija je pospredovanju VAR prišla do enajstmetrovke. Sodniki so vlečenje branilca Maribora videli kot prekršek za najstrožjo kazen, ki jo je izkoristil Elšnik. Olimpija je pokalna prvakinja! VAR in enajstmetrovka za Olimpijo: Kapetan priložnosti ni zapravil: 114. minuta: GOOOL! 1:1! Maribor je izenačil! Trener Maribora Damir Krznar je nekaj sekund pred tem v igro poslal Mitrovića, ki je po podajo Brnića z glavo matiral Vidovška. Ni še konec.

[TV V ŽIVO] Olimpija vs Maribor živo online 16/09/2023 Marib pred 8 urami — 9. : 17:00 Odbojka (M) - evropsko prvenstvo: Slovenija - Francija, tekma za 3. mesto, prenos iz Rima 20:50 Odbojka (M) - evropsko

Tekma sledi ob 20. 30. Studijski del pa je predviden tudi po koncu tekme. Sport Klub pri Telemachu, a lahko tudi pri drugih operaterjih Med operaterji, ki imajo trenutno na voljo televizijski program Sport Klub 1 (SK1), je zgolj Telemach. Telekom Slovenije, A1 Slovenija in T-2 so program Sport Klub umaknili in zamenjali s programom Arena Sport. Vseeno pa obstaja možnost, da tudi ti uporabniki Sport Klub gledajo v živo.

Rdeči karton kapetana Maribora: 85. minuta: Velika priložnost za Maribor. Po levi je potegnil Brnić in poslal predložek, Vidovšek je bil prekratek, strel Vipotnika pa je v zadnjem trenutku blokiral Sualehe. Veliko sreče za zmaje. Sualehe rešil Olimpijo: 75. minuta: Kakšna obramba Vidovška! Od daleč je močno pod prečko ustrelil Tolić, a je bil vratar Olimpije na mestu in žogo odbil v kot. Izjemen strel Tolića: 69.

Žogo je imel dolgo v rokah Kronaveter, a je odgovornost nato vseeno prevzel Tolić, ki se je na koncu osmešil. Poskušal je atraktivno s panenko, a ga je Vidovšek prebral in žogo ujel. Neverjetno. Prekršek za enajstmetrovko: Vidovšek je popravil napako: 92. minuta: Po kratkem stisku Džinića in Elšnika. Prvi je grdo podrl kapetana Olimpije, ta mu ni ostal dolžan in ga odrinil. Oba sta prejela rumeni karton, drugega na tekmi pa je po prerekanju s sodnikom Martikom prejel Milec in moral z igrišča.

minuta: Olimpija je v zadnjih sekundah prvega polčasa še enkrat zapretil. Z močnim in natančnim strelom je poskušal kapetan Timi Max Elšnik, a Ažbe Jug se ni dal. 41. minuta: Rumeni karton tudi za Olimpijo. Po ostren startu nad Laušićem je porumenel Kvesić. 40. minuta: Po podaji Milca je do strela prišel Brnić, a Vidovšek je njegov sicer močan poizkus brez težav odbil.

(v živo@@@) Olimpija Maribor prenos v živo 16 september pred 7 urami — pred 3 urami — OLIMPIJA LJUBLJANA PRENOSI TEKEM V ŽIVO VSI PRENOSI. WU17 PRIJATELJSKA TEKMA. SLOVENIJA : SRBIJA. [Prenos v živo***]

Olimpija rezultati v živo, končni izidi, razpored, O. Ljubljana Olimpija. Maribor. 16.09. 11:15. EVROPAEuropa Conference League - Skupinski del. Lille. Olimpija. 20.09. 07:30. SLOVENIJAPrva liga. Bravo. Olimpija. 23.09.

Nogomet"Ibra" pribrzel iz Milana in obnorel Stožice Velezvezdniki so po vrsti hvalili čudovito vzdušje sinoči v Stožicah na dobrodelni tekmi. "Radi pomagamo. Prispevali smo majhen delček in upam, da bo ljudem malo lažje, " je dejal Clarence Seedorf, edini nogometaš, ki je osvojil Ligo prvakov s tremi klubi.

(HD V ŽIVO==) Olimpija vs Maribor prenos v živo 16 september pred 8 urami — 09. 11:15. Maribor... Flashscore. si vam v meniju Olimpija nudi rezultate v živo, končne in delne

avgusta do 16. spetembra. Slovenci začenjajo v skupini B v bolgarski Varni. Slovenski odbojkarji se bodo na evropskem prvenstvu borili za bronasto medaljo. V polfinalu v Rimu je bila s 3:1 boljša Poljska, prva ekipa svetovne lestvice in zmagovalka Lige narodov. Nasprotnik slovenskih odbojkarjev bo Francija, ki je s 3:0 klonila proti domačinom Italijanom.

minuta: Nov rumen karton pri Olimpiji. Repasa je grd podrl Doffo, Martik mu je brez oklevanja pokazal rumeni opomin. 58. minuta: Strel Maribora. Poskušal je ponovno Brnić, a strel je šel naravnost v Vidovška, ki je žogo brez težav ukrotil. Še vedno čakamo na prvi zadetek. Začetek drugega polčasa! Konec prvega polčasa! 45.

Prenosi tekem Olimpija Ljubljana : Maribor. 17.09.2023 15:00, Sportklub 1, 1SNL2324, Kalcer Radomlje : Domžale. 17.09.2023 16:00, Planet 2, SZNL2324, Primorje Gaia

Olimpija vs Maribor Live Score and Live Stream The most recent match between them took place on May 6, 2023 at the National cup of Slovenia where Olimpija won 2-1. Olimpija have scored 7 goals in these

Arena Z’dežele, gledalcev 9217, sodniki: Mertik, Gabrovec, Špur. Strelci: 1:0 Lasickas (103. ), 1:1 Mitrović (114), 2:1 Elšnik (120. /11 m). Olimpija: Vidovšek, Crnomarković, Krefl (od 83. Lasickas), Ratnik, Sualehe, Doffo (od 120. Krdžalić), Sešlar, Elšnik, Kvesić, Bristrić, Aldair (od 83. Rui Pedro). Maribor: Jug, Milec (od 90. Žinič), Watson, Uskoković, Guerrico, Repas (od 113. Mitrović), Laušić (od 90. Božičković), Božić (od 81. Kronaveter, od 113. Rafiu), Tolić (od 106. Jakupović), Brnić, Vipotnik.

(NOGOMET>>) Mura vs Olimpija v živo online 3 september 2023 Prenos tekme v živo tudi na http://www.prvaliga.si/ 3:1 vodi Olimpija 85.minuta..=> 90+7 End of the game. šport tv bo prenašal

Prva liga Telemach: PLT Kdo bo uspešnejši v nedeljo? 15.09.2023 | Prva liga Telemach. Pred tekmo: Olimpija - Maribor. V osmem krogu Prve